Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kretynie Je*any sam jesteś ze wsi ... Dowiedz sie dokładnie a później pisz. Choć te wasze wypowiedzi to żenada która pokazuje jakimi jesteście pacanami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Dotyczy to także @ czepiacz: " Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do własnego poziomu a następnie pokaże swoją wyższość". Amen.
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Kto znalazł przyjaciela, skarb znalazł. Najpierw pomyśl, potem zrób. Małych złodziei wieszają, a wielkim się kłaniają. Cudza rana nie boli. Kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dawniej lepiej bywało i trawa lepiej rosła. Masz Mera jeszcze kilka przyda ci się na zebraniu u Sołtysa. Czy to prawda że ten gość który nad nią płakał to jej chłopak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Do "czepiacz" : Ty, za przeproszeniem, bezczelny kretynie ! Jak D. dostała się na studia? Czy tobie się to w twojej zakutej pale nie mieści, że była inteligentną i bystrą dziewczyną, a już na pewno bardziej "ludzką" niż ty... Rodzice nie kupili jej motocykla. Sama ciężko pracowała przez 2 lata, żeby na niego zarobić. Dziwne, że cieszyła się kiedy wreszcie mogła za własne ciężko zarobione pieniądze kupić sobie trochę szczęścia? Ja wiem, że chciała jeździć, bo nawet bez motocykla była dla braci motocyklowej jedną z nas. Spotykała się z nami, cieszyły ją różne związane z tym wydarzenia... Motocykl był jej marzeniem, a za marzenia nie powinno się oceniać. Tym bardziej płacić życiem... Nie wiem ile masz lat, ale kiedyś, kiedy kupno własnego domu i założenie rodziny sprawi Ci radość, pomyśl- ona była w takim wieku, że radością dla niej było kupno motocykla i dołączenie do braci motocyklowej. Zastanów się wtedy, czy powinieneś kogokolwiek oceniać za chęć spełnienia się w taki czy inny sposób...
Dobrze masz rację Ty wiesz lepiej. przecież udało ci się zaliczyć 1 semestr na studiach. Pewnie w gacie zrobiłeś ze szczęscia. idę na miasto może jakiś inny idiota sie zabije to nakręcę komorką i wysle na kontakt24 dziennkawschodniego. cholerne wiesniaki piją zabijają się i jeszcze innych krzywdzą. Rodzice zapewne do końca zycia nie będą mogli sobie darować że pozwolili gówniarze kupic motorek. Za głupote się płaci. Na razie buraki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoi pewnie nie mogą sobie darować, że Cię zrodzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skąd ona pochodziła z Lubartowa czy okolic Kijan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tutaj wyprawiacie? teraz już nic nie pomoże a tym bardziej snucie domysłów i wyzwiska pod jej adresem osób ktore jej nie znały.To co zapewne czuje rodzina jest nie do opisania,a ci ktorzym myślą że była pod wpływem alkoholu to niech sobie wybiją to z głowy-napewno nie ona,co do zdjeć wiekszosc z nas napewno nie chciała by tego widziec i zapamiętać ja taką jaką była -zawsze usmiechnieta.rodzina i chłopak zapewne przeżywają gechennę a wy żuciacie obelgi na prawo i lewo,jezeli ktos jej nie znał i nie ma nic sesownego do dodania niech po prostu sie nie wpyowiada,bo niektóre bezmyślne komętarze tylko podnoszą ciśnienie bliskim D. Dobra koleżanka,dążąca zawsze do postawionych sobie celów, zawsze uśmiechnięta, taką Cie zapamiętamy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólczucia dla znajomego który z nią jechał i dla rodzinki [*] :( - Jest to straszny ból ... Czasami nie wiadomo od czego zacząć ... sensacja,profil na Nk, zdjecia ... wymiana zdań po co ?, gdzie ? ... podobno jesteście ludzmi którzy potrafią kochać ? W jakich sytuacjach ? kiedy gdzie ? Umiera człowiek ... cierpienie rodziny, ból - cholerny, miłość i złamane serce na pól ... BO KOGOŚ BRAK ... płacz ... i brak możliwosci przełkniecia śliny ... bo już na wszystko nie ma sie sił ..... gdzie jest TA WASZA MIŁOOŚĆ ? NIE WIECIE CO TO JEST MIŁOŚĆ - WIECIE JAK PRZYBIJAĆ GWOŹDZIE DO TRUMNY ... RODZINY ZNAJOMYCH ... I KOLEJNY I KOLEJNY ... NIECH CIERPIA JESZCZE BARDZIEJ ... NASTEPNY .... - nic wiecej nie mam do powiedzenia ... , życzenie komuś złego nie jest najgorsze - najgorsze jest śmiać się z ludzkiego nieszczęścia !!! [*] R.I.P - D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Lubartowa... Ludzie ja nie wiem o co wy sie tu wypowiadacie kazdy ma jakies pasje jej wlasnie byly motory i z tego co wiem tez trenowala teakwondo, dziewczyna byla naprawde w porzadku! tak juz jest nie znamy dnia ani godziny, ale Dag za młodo [*]...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co do cholery odpisujecie kretynom? Poważnie myślicie, że na takim poziomie dyskusja ma sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Dobrze masz rację Ty wiesz lepiej. przecież udało ci się zaliczyć 1 semestr na studiach. Pewnie w gacie zrobiłeś ze szczęscia. idę na miasto może jakiś inny idiota sie zabije to nakręcę komorką i wysle na kontakt24 dziennkawschodniego. cholerne wiesniaki piją zabijają się i jeszcze innych krzywdzą. Rodzice zapewne do końca zycia nie będą mogli sobie darować że pozwolili gówniarze kupic motorek. Za głupote się płaci. Na razie buraki !
Sam jesteś burak kretynie ! a Tobie coś udało się w życiu zaliczyć? zazdrość w oko Cie kole? Wiesz jak na takich jak Ty się ostatnio mówi? "Cwaniak w necie Frajer w Świecie" pasuję do Ciebie jak ulał ! i na koniec odpiepsz się od ludzi ze wsi ! są 100 razy mądrzejsi i zaradniejscie od Ciebie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sensu tłumaczyć tłumokom, że jest tłumokiem. Odpowiadając na te nieludzkie komentarze dajecie mu tylko satysfakcje, że udało mu się kogoś zdenerwować i wyprowadzic z równowagi. Wyrazy współczucia dla całej rodziny i znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie rozumiem wypowiedzi niektórych osób. Łatwo pisać bezduszne komentarze, ukrywając się za ekranem, pozostając anonimowym albo przekomarzać się i licytować bez sensu. Zginęło czyjeś dziecko, czyjeś szczęście nie żyje i tylko to teraz już ma znaczenie. Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny i Przyjaciół D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co za hiena podała jej profil na nk zeby wiecej osob mogło plotkować?! po co to rozdrapywać?? ciekawe kto jest tym cwaniakiem,licze ze skoro miał odwage na to zeby udostępnić linka,to ze teraz nie bedzie miał oporów zeby sie przedstawić!! Żal mi po prostu Ciebie i tych osób które pytają czy miała nk,nie znałeś jej osobiście to już nie poznasz,za poźno na to... po co Ci jej profil,po to zeby pochwalić sie znajomym: "widziałem ją kiedyś w sklepie" ?? Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze na jej profilach na portalach społecznościowych zostały właśnie zablokowane. Ludzie, nie szukajcie sensacji, to tylko pogarsza już i tak denne samopoczucie bliskich D. Kieruję do wszystkich gorącą prośbę o zaprzestanie, a przynajmniej ograniczenie komentarzy na forum do tych z kondolencjami. Kiedyś w końcu może przeczytać to ktoś z jej rodziny, a pytania o to, jak zginęła itd. będą tylko rozdrapywały rany. Pod prośbą podpisuję się jako wieloletnia przyjaciółka D. Spoczywaj w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy dobrze wiemy ze przecinaki prowokuja do odkręcania manetki, taki ich charakter.Tych motocykli nie kupuje się żeby jeździc powoli, dobrze o tym wiedza jeżdżacy ,którym znane są również konsekwencje , gdy coś pójdzie nie tak.Zakup ściga wymaga odwagi i pasji. Wiem, że i w tym przypadku tak było.Winna jest tu tylko jedna osoba, która przypłaciła swój błąd życiem.Można to nazywać wypadkiem, tragedia i samemu jest mi cięzko odejść od znaczenia tych słów...Ale wole wierzyć że Dagmara zginęła realizując marzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i powiem tylko tyle. Społeczeństwo nie dorosło do czytania o ludzkiej tragedii, bo nie wyciąga wniosków i nie myśli "ojej a ja wczoraj jechałem 80km/h po mieście, jakie miałem szczęście", tylko jak gazeta żądna czytelników, tak Społeczeństwo ekscytuje się śmiercią człowieka. Kiedyś nie mogłam zrozumieć jak kogoś mogły pasjonować igrzyska rzymskie, a dzisiaj już wiem, że zawsze znajdzie się ktoś, kto ma coś z głową, chociaż nie rozumie tego. W przypadku takich dramatów należy uniemożliwić wystawianie komentarzy, gdyż Ci których ludzka tragedia przeraża, w myślach powiedzą "odpoczywaj w Pokoju" i będą współczuć bliskim, a Ci których to bawi, niech rozkoszują się tym z daleka od cierpienia innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem ze pytanie któe teraz zadam bedzie nie na miejscu...ale ,musze gdyż chce ją pożegnać .gdzie bedzie można przeczytac gdzie i kiedy odbedzie sie pogrzeb ? Mam nadzieje na dyskretną odpowiedź .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dacie jeszcze nic nie wiadomo. Najbliżsi znajomi dowiedzą się zapewne od rodziny, a znając urok małych miast, informacja rozejdzie się w tempie ekspresowym, więc jeżeli ktoś naprawdę znał D. dowie się o pogrzebie tak czy inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem,dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako katolicy powinniście się cieszyć że nie męczy się już na tym świecie i jest w niebie, a tam przecież jest raj i będzie miała o wiele lepiej od Was. Nie cieszycie się ? Przecież ją bóg zabrał do siebie ? Będzie tam jeździła po "niebieskich autostradach", ale tam nikogo nie zabije, bo te autostrady nie mają dziur, a drzewa nie rosną przy brzegu, a motocykle nie jeżdżą po 160km/h tylko mniej. Cieszcie się że teraz Bóg się nią opiekuje i niczego jej już nigdy nie zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...